Visad pasirengę padėti

Jei Jums kyla klausimų dėl parduodamos įrangos ar teikiamų paslaugų arba reikalinga profesionali konsultacija vėdinimo, kondicionavimo, šildymo klausimais, drąsiai kreipkitės į mus – MB „Telšių inžinerinių sistemų” specialistai pasirengę Jums padėti.

Adresas korespondencijai

Luokės g. 21I-18, Telšiai

Telefonas

+370 675 16646

El. paštas

Susisiekite su mumis

Šildymas
Prekyba šildymo įranga bei šildymo sistemų projektavimas ir montavimas gyvenamosios paskirties pastatuose, kavinėse, viešbučiuose, administraciniuose pastatuose. Konsultavimas šildymo sistemų klausimais.
Vėdinimas

Prekyba vėdinimo įranga ir vėdinimo sistemų projektavimas ir montavimas gyvenamosios paskirties pastatuose, kavinėse, viešbučiuose, administraciniuose pastatuose. Konsultavimas vėdinimo sistemų klausimais.

Kondicionavimas

Prekyba kondicionieriais ir kondicionavimo sistemų projektavimas ir montavimas gyvenamosios paskirties pastatuose, kavinėse, viešbučiuose, administraciniuose pastatuose. Konsultavimas kondicionavimo sistemų klausimais.

Rekuperacinės sistemos

Prekyba rekuperatoriais ir rekuperacinių sistemų projektavimas ir montavimas gyvenamosios paskirties pastatuose, kavinėse, viešbučiuose, administraciniuose pastatuose. Konsultavimas rekuperacinių sistemų klausimais.

Vandentiekis
Prekyba vandens tiekimo sistemomis ir vandentiekio projektavimas ir montavimas gyvenamosios paskirties pastatuose, kavinėse, viešbučiuose, administraciniuose pastatuose. Konsultavimas vandentiekio sistemų klausimais.