Montavimas ir garantinis aptarnavimas

Mes ne tik parduodame, bet ir montuojame šildymo, vėdinimo, kondicionavimo, rekuperavimo, vandens tiekimo įrangą bei vykdome garantinę ir pogarantinę priežiūrą, todėl Jūs, pasirinkę mūsų kompleksinius sprendimus, sutaupysite ir pinigų, ir laiko, o procesas nuo projektavimo ir įrangos įsigijimo iki jos eksploatacijos pradžios bus gerokai sklandesnis ir spartesnis.

MB „Telšių inžinerinės sistemos”

MB „Telšių inžinerinės sistemos” – pakankamai jauna, bet ambicinga įmonė. Įmonės vadovas, turintis ilgametę santechnikos bei vėdinimo inžinerinių tinklų montavimo patirtį, subūrė profesionalią projektuotojų ir montuotojų komandą, kuri per trumpą laiką sugebėjo įgyti užsakovų pasitikėjimą ir sėkmingai įgyvendinti aibę projektų – nuo paprastų iki labai stambių ir sudėtingų.

Įrangos tiekėjai pastebėjo, kad MB „Telšių inžinerinių sistemų” darbuotojai yra aukščiausios kvalifikacijos, todėl ne tik ėmė rekomenduoti įmonę savo klientams, bet patikėjo įrangos garantinę priežiūrą bei aptarnavimą. Taip užsimezgė glaudus bendradarbiavimas su šildymo, vėdinimo, kondicionavimo, rekuperacijos, vandens tiekimo sistemų gamintojų atstovais.

Šiandien MB „Telšių inžinerinės sistemos” gali pasiūlyti savo klientams ne tik projektavimo ir montavimo darbus, bet šildymo, vėdinimo, kondcionavimo, rekuperacijos bei vandentiekio įrangą konkurencigomis kainomis. 

Šildymo sistemų montavimas

Vandentiekio sistemų montavimas

Vėdinimo sistemų montavimas

Kondicionavimo sistemų montavimas

Rekuperacinių sistemų montavimas

Įrangos priežiūra ir remontas

aukštos kvalifikacijos profesionalai

metų patirties projektuojant ir montuojant inžinerines sistemas

įgyvendinta itin stambių ir sudėtingų objektų

patenkinti klientai

Kodėl rinktis mus?

Šiandien įsigyti reikalingą prekę už gerą kainą – ne problema. Galybė prekybos centrų ir internetinių parduotuvių, konkuruodami tarpusavyje, skelbia akcijas ir išpardavimus – ženkliai mažina kainas, siūlo dovanas ir pan.

Tad kyla natūralus klausimas, kuo mes išskiriame ir ką galime pasiūlyti savo klientams, ko negali pasiūlyti kiti?

Mes galime pasiūlyti kokybiškas prekes žemomis, konkurencingomis kainomis. Tai svarbu pirkėjams.  Bet ne tai išskiria mus iš kitų. Mes – ne tik pardavėjai, bet ir inžinerinių šildymo bei vėdinimo tinklų projektuotojai ir montuotojai, todėl galime teikti kompleksines paslaugas, kurios taupo ir kliento pinigus, ir laiką.

Mes padėsime pasirinkti tinkamą produktą, esant pageidavimui, parengsime projektą, atvešime prekes į vietą, sumontuosime, suderinsime ir paleisime įsigytą įrangą, suteiksime garantiją ir vykdysime garantinę priežiūrą.

Konkurencingos prekių ir paslaugų kainos

Kvalifikuota profesionalų konsultacija

Kompleksinės paslaugos - nuo projektavimo iki montavimo ir garantinės priežiūros

Visad laiku vykdomi įsipareigojimai

Kokybės kontrolė kiekviename darbų etape